کاهش ۳۲ درصدی اتفاقات آب در شرکت آب و فاضلاب خوی

 

معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی از کاهش 32 درصدی اتفاقات آب در در 7 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل خبر داد.

ابراهیم اصغرنژاد اظهار کرد: کاهش تعداد اتفاقات امسال در حالی محقق شده است که تعداد مشترکان، طول شبکه و تعداد شیرآلات افزایش یافته است.

معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی تصریح کرد: فرسودگی شبکه‌ها ، کیفیت پایین جنس لوله و اتصالات، فشار بالای شبکه‌ها، عدم بهره‌برداری صحیح از شبکه توزیع و  حفاری‌های صورت گرفته سایر ارگان‌ها بدون اخذ استعلامات را چهار عامل اصلی بروز اتفاقات در شهر قاین بر اساس تحلیل اتفاقات رخ داده، است.

مهندس اصغرنژاد به آمار مقایسه‌ای اتفاقات آب در هفت ماهه سال جاری در شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته اشاره کرد و افزود: تعداد اتفاقات انشعاب در سال گذشته 1719مورد بوده که در هفت ماهه سال جاری به 1166 مورد رسیده که کاهش 32درصدی را نشان می‌دهد.

وی متذکر شد: همچنین در هفت ماهه سال گذشته 389 اتفاق در شبکه فرعی این شرکت ثبت شده که این آمار با بیش از 31 درصد کاهش در مدت مشابه سال جاری به 266مورد رسیده همچنین در سال گذشته 42 اتفاق در شبکه اصلی رخ داد که این آمار با 12 درصد کاهش به 37مورد در سال جاری رسیده است.

معاون بهره‌برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خویبه علل کاهش اتفاقات در انشعابات طی هفت ماهه امسال اشاره کرد و اذعان داشت: نوسازی بسیاری از انشعابات در مسیرهای بافت قدیم شهر و انجام عملیات حفاری پیمانکاران فاضلاب در مسیرهایی که اصلاح شبکه و نوسازی انشعاب در آن صورت گرفته از جمله علل کاهش اتفاقات است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.