رویکرد شرکت آب و فاضلاب خوی تشویق مردم به استفاده از شبکه فاضلاب است

 

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خوی  گفت: طی ۸ ماهه سالجاری ۳ هزار و ۶۷۲ فقره انشعاب آب و فاضلاب در شهر خوی واگذار شده  که ۵۹ درصد این انشعاب ها مربوط به انشعاب فاضلاب و ۴۱ درصد مربوط به انشعاب آب است .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوی ، مهندس سلطانعلی ولیزاده  به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت آب و فاضلاب در واگذاری انشعابات آب و فاضلاب در شهر خوی  پرداخت و اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲ هزار و ۷۴ انشعاب فاضلاب به مشترکین واگذار شده که ۲۱۲ فقره  انشعاب بیشتر از برنامه  مصوب زمانبندی بوده است که این امر بیانگر رویکرد آبفای خوی به تشویق مردم به استفاده از شبکه فاضلاب است.

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری خوی  تعداد کل انشعابات فاضلاب در شهر خوی  را حدود ۴۱هزار فقره اعلام کرد و یادآور شد: در حال حاضر بیش از ۵۷ درصد شهرخوی تحت پوشش شبکه فاضلاب قرار دارد .

وی در ادامه با اشاره به واگذاری بیش از یک هزار و ۵۹۸ انشعاب آب در ۸ ماهه سالجاری  اظهار داشت: در این زمینه نیز طبق برنامه پیش رفتیم و تا رسیدن به نقطه نهایی برنامه سال ۹۷ فاصله چندانی نداریم.

مدیرعامل شرکت با تاکید بر اهمیت دریافت حق انشعاب، خاطرنشان کرد: شهروندان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز نسبت به خرید حق انشعاب آب اقدام کنند.

ولیزاده  با بیان اینکه نصب انشعاب بدون مجوزشرکت آب و فاضلاب جرم محسوب می شود، ابراز داشت: با متخلفین این حوزه برخورد قانونی خواهد شد.

وی گفت: نصب انشعاب های آب و فاضلاب به شکل قانونی و با مجوز،  باعث دوام هرچه بیشتر اتصالات و انشعابات خواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.