تصفیه خانه فاضلاب سرمایه عمومی شهر خوی است

آقای مهندس شریف رئیس شورای اسلامی شهر خوی در مصاحبه ای با روابط عمومی شرکت از روند اجرای مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب خوی ابراز رضایت نمود .

آقای مهندس شریف رئیس شورای اسلامی شهر خوی در مصاحبه ای با روابط عمومی شرکت از روند اجرای مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب خوی ابراز رضایت نمود . رئیس شورای اسلامی شهر خوی گفت توفیقی دست داد تا با همکاران شورای اسلامی شهر خوی و جناب آقای ولیزاده  و آقای شهردار از پروژهای مختلف شرکت  آب و فاضلاب از جمله مناطق محروم (منطقه یدیلر )که در حال لوله گذاری و واگذاری  انشعابات فاضلاب می باشد بازدید کنیم. شورای شهر امید دارد مردم نیز همکاری لازم را داشته باشند تا با واگذاری انشعابات  پروژه های شرکت آب و فاضلاب به سرانجام مطلوبی برسد تا در حفظ محیط زیست موثر باشد.

 وی گفت با این که در شهرستان خوی توسعه شبکه  فاضلاب مدت مدیدی است که شروع شده و تصفیه خانه نیز افتتاح شده بود  لذا از ظرفیت کافی برخوردار نبود ازسال گذشته  تا به امسال یک مدول  از تصفیه خانه فاضلاب  به بهره برداری رسیده و مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی  در آستانه بهره برداری است  وی افزود طبق گفته مدیرعامل  محترم شرکت آب و فاضلاب شهری خوی از ظرفیت بالایی نیز برخوردار است تا جایی که تا 40 سال آتی شهر خوی را نیز جواب گو خواهد بود آقای شریف بر حمایت از این پروژه ها تاکید کرده و  افزودند، این تاسیسات (تصفیه خانه فاضلاب) سرمایه عمومی شهر می باشد که بهربرداری از آنها با برقراری انشعابات فاضلاب مقدور خواهد شد قبلا نیز شورای شهر حمایتهای خودرا از این طرحهای کرده و کماکان حمایتهای خود را ادامه خواهد داد. و از شهردار محترم درخواست کردیم که مجوزهای حفاری لازمه را با در نظر گرفتن اولویت برقرار نماید تا انشالله بر پیشرفت هرچه بیشتر طرحهای فاضلاب شاهد باشیم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.