انجام ۲۷۸ فقره همسطح سازی دریچه مهنهول فاضلاب در شهر خوی

 

مهندس تقی پاشایی ناظر تصفیه خانه و شبکه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شهری خوی از انجام 278 فقره مسطح سازی دریچه منهول با درصد تحقق 116 درصد در پنج ماهه سالجاری در سطح شهر خوی خبر داد.

ناظر تصفیه خانه و شبکه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب شهری خوی اظهار کرد: با توجه به اینکه عملیات روکش آسفالت خیابان‌ها توسط شهرداری بصورت سالیانه انجام می‌شود این امر باعث غیر همسطح شدن دریچه های منهول فاضلاب با سطح خیابانها می‌شود، به همین منظور این شرکت نسبت به بهسازی و همسطح سازی دریچه‌های منهول فاضلاب به صورت مداوم در سطح شهر خوی اقدام می کند.

وی با اشاره به اینکه عملیات همسطح سازی دریچه‌های منهول فاضلاب در نقاط مختلف شهر به خصوص در خیابان‌ها و مراکز پرتردد شهر صورت گرفته است، افزود: اجرای این طرح در راستای ایمن سازی معابر و تسهیل در عبور و مرور وسایط نقلیه و جلوگیری از نامرئی شدن دریچه‌های مذکور و با هدف ارتقا کیفیت تردد وسائط نقلیه و جلوگیری از بوجود آمدن اختلال در رفت و آمد اجرا  می‌شود .

پاشایی 'گفت 57 درصد از شهر خوی تحت پوشش شبکه جمع آوری فاضلاب شهری است.

وی در پایان از همشهریان عزیز خواست تا با توجه به تاسیسات موجود در حوضچه ها جهت هم سطح سازی با این شرکت تماس بگیرند زیرا به کرات با تماسهای مردمی مبنی بر عدم همسطح بودن دریچه آب و فاضلاب در خیابانها مواجه بوده ایم و وقتی که به آدرس مراجعه گردیده متوجه شده ایم که دریچه به سایر شرکتهای خدمات رسان مربوط می باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.